FAQ

Jak mohu kontaktovat vlastniprodej.cz?

Dotazy a připomínky posílejte emailem na info@vlastniprodej.cz. V emailu uveďte své přihlašovací jméno.

Kdo může na www.vlastniprodej.cz inzerovat?

Portál www.vlastniprodej.cz je určený pro inzerci regionálních potravin a výrobků bez prostředníka. Naší inzerenty jsou:

Jaké zboží se na www.vlastniprodej.cz může inzerovat?

Jde především o: ovoce, zelenina, mléko, mléčné výrobky, sirupy, bylinky, zavařenyni, džemy, marmelády, med, výrobky z medu, víno, pálenka, ryby, keramika, košíkářství, drobné řemeslné výrobky, tradiční řemesla, koláče, domácí pečivo, maso, masné výrobky,kytky, stromy, houby, domácí zvířata, chovatelství, drobné zvířectvo, dřevo, prodej kamene, regionální potraviny, regionální výrobky, osivo, obilí, krmení, apod.

Existuje oficiální ceník služeb na www.vlastniprodej.cz?

Registrace na 1 rok 100,- Kč
Topování produktu 100,- Kč

Proč se mi při vložení druhého inzerátu ten první vložený vymaže?

Pravděpodobně zadáváte totožné, nebo hodně podobné inzeráty. Inzerce duplicitních inzerátu je zakázána viz. Obchodní podmínky.

Zapomněl jsem heslo

Z bezpečnostních důvodů heslo nesdělujeme. Využitjte prosím přihlašovací formulář, kde si zaslaným odkazem na Váš mail můžete heslo změnit.

Vložil jsem si inzerát, ale nemůžu ho najit

Do políčka vyhledávače na hlavní stránce www.vlastniprodej.cz napište název nebo klíčové slovo, které jste uvedli v inzerátu. Přesvědčte se, zda jste inzerát vložili do správné kategorie, popř. jej editujte.

Mám TOPovaný inzerát, u kterého chci změnit cenu. Ztratí se mi při editaci TOPovaní?

Editací inzerátu TOPovanou pozici neztratíte.

Musím se před vložením inzerátu přihlásit, resp. registrovat?

Ano, vkládat inzeráty lze až po ověření totožnosti a zaplacení registračního poplatku viz. ceník.

Kolik stojí přidání jednoho inzerátu?

V rámci registrace můžete vkládat neomezené množství inzerátů.

Nedaří se mi k inzerátu vložit fotografie

Fotografie musí být ve formátu .jpeg nebo .png. Pokud jsou moc velké, může nahrání trvat i několik minut (podle rychlosti Vašeho připojení). Zmenšete je v grafickém programu a urychlíte tím nahrání fotografií.

Jak mohu zaplatit rezervační poplatek?

Platba rezervačního poplatku je přijímána pouze bezhotovostním převodem z účtu na účet. Vložení registraniční poplatku přímo na účet provozovatele je zakázáno. Důvodem ochrana uživatelů před podvodníky. Každý účet má pro policii svého lehko zjistitelného majitele. Rezervační a topovací poplatky posílejte na účet IT MEDIA A.S.:
Číslo účtu: 94-3104990217/0100
IBAN: CZ5301000000943104990217
BIC / SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Byl jsem podveden, jak postupovat?

Podejte trestní oznámení. Lze je podat ústně či písemně na kterémkoli oddělení policie, ale také na jakémkoliv úřadu vyšetřování a státním zastupitelství. Tyto orgány mají povinnost oznámení přijmout a bez různých průtahů věc vyšetřit. V trestném oznámení popište co se přesně stalo (kdy, kde a kdo se trestného činu dopustil). Přiložte kopii inzerátu, vytisknutou e-mailovou korespondenci a doklad o zaplacení. Nezapomeňte uvést, že chcete být informováni o učiněných opatřeních. Kontaktujte www.vlastniprodej.cz, vyvyneme maximální úsilí k nápravě situace.